Aasta kõige romantilisem päev on kohe kohal ja seepärast soovime sulle anda 2 head kokteilisoovitust, millega valentinipäeva veelgi sädet lisada. Vaja läheb ainult meie maitsvaid džinne ning veel mõnd lihtsasti kättesaadavat koostisainet. Proovi järgi ja sa ei kahetse.

Winter Valentine Fizz

Koostisosad:
50 ml Junimperium Winter Edition Gin
20 ml värskelt pressitud sidrunimahl
20 ml kirsisiirup
Vahuvein või šampanja

Mõnusalt pidulik kokteil, mis lisab erilisele õhtule veelgi sära. Koostisosad on lihtsad ja tavalistest kauplustest leitavad. Kirsisiirupiks võid kasutada ka isemeisterdatud kodust siirupit.

Valmistamiseks vali endale ja kallimale klaasid ning täida need jääga. Seejärel vala sisse koostisosad ja kalla peale oma lemmikvahuveini või -šampanjat. Sega ning nautige meeldejäävat õhtut.

Telli Winter Edition Gin e-poest

Valentine Rhubarb Collins

Koostisosad:
50 ml Junimperium Rhubarb Edition Gin
10 ml Monin Spicy Mango siirup
20 ml värskelt pressitud sidrunimahl
Franklin & Son’s Rhubarb Tonic Water with Hibiscus
Mango viil

Klassikalisest Tom Collinsist inspireeritud kokteil toob kokku mõnusa värskuse ja magusa romantika. Kindlasti pole kodus niisama kõiki koostisosi võtta, kuid erilist õhtut ette valmistades saab eriliseks joogiks vajaliku juba varakult välja vaadata. Monin Spicy Mango siirup on saadaval hästi varustatud kauplustes või hulgipoes Gemoss, mis asub Sikupilli keskuse kõrval, Tallinnas. Rabarberi ja Hibiskuse tooniku saad tellida MV Groupi e-poest.

Kokteilide valmistamiseks pane kahte klaasi jää, kalla mõlemasse koostisosad ja täida ülejäänud toonikuga. Kaunistuseks lisa mango viilud ning naudi koos kaaslasega.

Telli Rhubarb Edition Gin e-poest