Meist - Junimperium
Baari sisenemine lubatud vaid negatiivse Covid-19 testi-, läbipõdemis- või vaktsineerimistõendi ettenäitamisel.

Kadakatest sündinud, kirest vormitud

Junimperiumi lugu sai alguse armastusest kvaliteetse käsitöödžinni vastu ja soovist luua sümbioos, mis austab sajanditevanust pärandit, kuid pakub samas midagi täiesti unikaalset. Selge idee ja visioon ning rohkem kui aasta kestnud väsimatud katsetused maailma parimate kadakamarjade ja ainulaadsete maitsetaimedega aitasid muuta unistuse reaalsuseks. 2019. aasta alguses avas Junimperium Distillery oma uksed.

Tutvu auhindadega

“Loomeprotsess meenutas mulle väga maalimist, kus puhas alkohol on lõuend ja erinevad taimed justkui värvid."

Tarvo Jaansoo – asutaja, džinni looja ja brändi saadik

Meeskond

Tutvu inimestega, kes on Junimperiumi unikaalsete maitsete nimel väsimatult vaeva näinud.

 • Asutaja ja brändi saadik

  Tarvo Jaansoo

  Aastaid moetööstuses tegelenud Tarvot on alati tagant tõuganud soov luua midagi uut. Lemmikjoogi otsinguil hirmuäratava kiirusega kasvav kodune džinnikollektsioon andis aga idee, et võib-olla on vaja see ise valmis teha.

 • Tegevjuht

  Artur Praun

  Artur on teinud revolutsiooni nii kütuse- kui ka kindlustusäris. Täna on tema sihiks kinnitada Junimperium tugevalt džinnimaailma kaardile. Ja sihikindlust tal jätkub, sest ilma selleta juba Ironmani maailmameistrivõistlustel ei osale.

 • Džinnikeemik ja destilleerija

  Aare Ormus

  Juba lapsepõlvest saadik on Aare suureks hobiks olnud keemia. Džinnivabrikus vastutabki ta selle eest, et kogu tootmisprotsess kulgeks just nii nagu peab. Suure džinnisõbrana on Junimperiumi käimalükkamine olnud talle tõeline unistuse täitumine.

 • Asutajad

  Raigo, Roland, Priit, Tarvo ja Harri - need on viis sõpra, keda ühendab armastus kvaliteetse käsitöödžinni vastu. Juba hetkest, mil idee džinnivabrikust oli alles lapsekingades, töötati väsimatult selle nimel, et muuta unistus Junimperiumist reaalsuseks.

Džinnivabrik

Junimperium Distillery asub Tallinna moodsas Telliskivi kvartalis ja on esimene omataoline Eestis, pakkudes džinnivabriku tuure kõigile, keda huvitab džinni ajalugu ning tootmiskunst.

Uuri lähemalt