Pühad hiilivad päev päeva järel lähemale ja nagu ikka, tekib küsimus – kuidas leida head kingiideed. Oleme kokku kogunud 5 mõtet, millega oma džinnisõbrast lähedast üllatada.

 

1. Kokteili valmistamise komplekt

Džinn on jook, mida nauditakse peamiselt just kokteilina. Hästi valmistatud kokteil toob esile džinni kõige paremad omadused ja pakub suurepärast maitseelamust. Kokteili valmistamise komplekti valides peaks kindlasti jälgima, et seal oleks sees kõige olulisemad osad – sheiker, mõõtetops ehk mensuur, sõel ja segamislusikas. Mõnes komplektis sisaldub veel hulgaliselt teisigi tööriistu, kuid kõige tähtsama saab nende neljaga tehtud.

Telli Amazonist

 

2. Pokaalid ja pokaalialused

Kokteili valmistamisega on sama oluline ka selle serveerimine. Stiilses pokaalis kaunile alusele asetatud garneeringuga kokteil annab visuaalselt maitsele palju juurde – tõstab selle isuäratavust ja muudab naudingu erilisemaks. Selleks, et meie džinnidest valmistatud kokteilid pakuks ka kodus sama elamust, mis baaris, oleme loonud pokaalid ja pokaalialused, mis peaksid iga džinnisõbra kodus olema.

Telli pokaalid e-poest
Telli pokaalialused e-poest

 

3. Junimperium Winter Edition Gin

Tõeliselt talviste maitsetega talvine džinn muudab ühe jõuluõhtu mõnusalt hubaseks. Auhinnatud joogi äratuntavalt soe ja vürtsikas, kuid kergelt hapukasmagus maitsenüanss üllatab omapärase kooslusega. Lisaks maailma parimatele kadakamarjadele, lisab Winter Edition Ginile erilisust koriander, kikkaputke juur, vanilje, kaneelipuu koor, kardemon ja rohelise mõru apelsini koor. Kauni punase värvi annab aga pohlatõmmis. Tõeliselt talvine kooslus.

Telli meie e-poest

 

4. Kokteilide raamat

Death & Co on üks maailma olulisemaid ja kõige sagedasemalt jäljendatud baare, mis seab kõige kõrgemale kohale kokteilikunsti. 2006. aastal avatud eriline kohtumispaik on oma nipid, mõtted ja juhised mõnusalt kaante vahele pannud ning loonud raamatu, mis igale tõelisele jooginautlejale elutoa lauale sobib. Sealt leiab häid mõtteid nii džinnikokteiliideks kui ka paljudeks teisteks põnevateks jookideks.

Telli Amazonist

 

5. Džinnitrühvlid

Igaühes meist on peidus killuke maiasmokka. Pole paremat viisi teda üllatada kui Junimperiumi käsitsi valmistatud džinnitrühvlitega. Meie šokolaadimeistrid on karpi kogunud kolm erinevat maitset – Blended Dry Gini trühvli tumeda šokolaadi, kadaka, tüümiani ja sidruni nootidega, Rhubarb Edition Gini trühvli valge šokolaadi, rabarberi džinni hapukuse ning apelsiniõite mesiste nootidega ja Winter Edition Gini trühvli kaneeli, kardemoni ning dehüdreeritud pohlaga.

Telli meie e-poest