Värviliste džinnide populaarsus on viimase paari aasta jooksul plahvatuslikult kasvanud. Kõigi endast lugupidavate džinnivabrikute valikust leiab vähemalt ühe põneva maitse. Värskusest pakatavad, suveks ideaalselt sobivad joogid on ka meie valikus juba ammu olemas. Kui aga mõtlesime, mida järgmiseks teha, tuli pähe üks küsimus. Kellele ei meeldiks kirsid?

Kaunilt õitsevad kirsid näevad juba enne valmimist tõeliselt ilusad välja ja tundub, et sobivad pea kõigega kokku. Kirsikompott, kirsikook, kirsijogurt, kirissidega šokolaad ja arvame, et seda nimekirja võikski kirjutama jääda. Tuleb välja, et nagu mitmele poole mujale, sobib kirss ka ideaalselt džinni sisse.

Kirsimaitseline džinn valmib natuke teistmoodi, kui tavaline džinn. Selleks, et kõik head marja omadused kätte saada, peab seda teistest maitsetaimedest oluliselt kauem leotama. Kui tavalise džinni saab valmis kõigest nädalaga, siis krisidžinni loomine võtab aega üle kahe kuu.

Junimperiumi kirsimaitselise džinni põhjaks on ikka meie nelja kadakamarja segu. Kolmed laiast maailmast ja ühed siitsamast Eestist. Kõige paremad, mis leidnud oleme. Lisaks kadakamarjadele ning kirssidele annab joogile maitset ka koriander, värske sidrunikoor, vanilje ja esimest korda meie toodetes ka rose pipar. Kuigi viimane näeb pipra moodi välja ning kannab sellist nime, pole tegelikult tegemist pipraga vaid hoopis Shinus molle nimelise troopilise puu punaste läikivate marjadega.

Tulemuseks on tugeva kirsiaroomi ja -maitsega, kergelt tsitruselise ning lillelise iseloomuga suvine džinn, mille aroomitipust leiab ka mõnusa mandli. Junimperium Cherry Edition Gin sobib ideaalselt värskeks kokteiliks kuumal päeval. Pikenda lihtsalt kerge Light Tonicuga ja kaunista tüümianioksaga või peida jooki üks mõnus Eesti kirss. Katseta ka teistes džinnikokteilides nagu näiteks üks hea Cherry Sour.

Esimene partii Junimperiun Cherry Edition Gini on valmis ja saadaval meie e-poes. Telli pudel juba täna ning naudi jaanipäeval uusi põnevaid Eesti maitseid. Kui liitud meie uudiskirjaga lehe jaluses, saad esimeselt e-poe tellimuselt -15%.