Kui sügisesel õhtupoolikul kauplusesse astud ja näed, et puuviljalett on esimest korda mandariinidest lookas, siis hakkab seest mõnusalt soe. Isegi need vähesed, kes mandariine ei armasta, teavad, et see tähendab ainult üht – jõulud on varsti kohal.

Meie Winter Edition Gini idee sündiski soovist peita joogi sisse seesama tunne. Kõik need väikesed detailid – lõhnad ja maitsed, mis tegelikult meid pühade ajal ümbritsevad ning tõeliselt mõnusat jõulutunnet tekitavad.

Junimperium Winter Edition Ginis tunneb tänu rohelise mõruapelsini koorele veidi mandariinist tsitrust, kardemon ja kaneel lisavad imemaitsvate küpsetiste hõngu ning pohlad vihjavad mõnusalt kõigi eestlaste lemmikule – pohlamoosile. Kokku leidub joogis 8 erinevat maitsetaime, mille kooslus talvisesse õhtusse imehästi sobib. Kauni talvise värvi lisabki joogile pohlatõmmis.

Eriti hea aromaatse toonikuga

Iga tõeline džinn peab hästi maitsma toonikuga ja õige toonik aitab džinni maitsetel esile tulla. Meie talvise joogiga sobib hästi Fever Tree Aromatic Tonic. Imelise kokteili jaoks, kalla 5 cl džinni klaasi, täida see jääga ning vala peale 16 cl toonikut. Garneeri rosmariini oksa, kaneelipulga ja külmutatud jõhvikatega. Naudi!

Tõelistele talvenautlejatele

Kui tahad end veidi üllatada, siis soovitame kindlasti järgi proovida ka Ginter Evening nime kandev kokteil. Mõnusalt jõuluvärvides jook pakatab talveõhtu hubasusest. Vala poolenisti täidetud seguklaasi 2,5 cl dźinni, rummi ja mustsõstralikööri. Lisa ka paar tilka Angostura bitterit. Jahuta sega kokteililusikaga keerutades 15 sekundit ning vala läbi sõela jahutatud coupe-klaasi. Kaunistuseks kasuta kokteilikirssi. Naudi!

Kui tahaksid ka oma õhtusse veidi jõulust võlu lisada, siis Junimperiumi jõulupoest tuuakse kõik tooted sulle otse koju kätte.

Telli e-poest